Pelinohjaajia

Tällä sivulla on oulunsalolaisten pelinohjaajakoulutuksen käyneiden henkilöiden yhteystietoja. Henkilöt ovat ilmoittaneet halukkuutensa ohjaajan tehtäviin. Toivottavasti tiedot helpottavat joukkueita turnauksien järjestämisessä.

 

Pelinohjaajat

NIMI

SÄHKÖPOSTI

PUHELIN

Aalto Joona

jonttup98@gmail.com

040-570 0231

Haarala Maaria

maaria.haarala@gmail.com

044-0472 347

Haarala Pinja

pinskuhaa@gmail.com

044-3033 905

Hasani Leona

leona.hasani7@gmail.com

044-976 4367

Hemmi Siiri

siiri.hemmi@gmail.com

040-357 6888

Hiukka Emma

emma.hiukka.camilla@gmail.com

0400-959 123

Hiukka Miika

hiukanmiika@gmail.com

0400-917 666

Kotzschmar Wili

wili.kotzschmar@gmail.com

044-023 0380

Kukkonen Taneli

tane.tuo@gmail.com

0400-220 503

Kylmäoja Jouko

jouko@kylmaoja.net

040-354 5789

Lankinen Jere

jere.lankinen03@gmail.com

045-327 8078

Mannermaa Miro 

mirommaa@gmail.com

045-118 9192

Nikkari Paavo

nikkari14@gmail.com

040-144 9328

Räinä Rasmus

rasmus@raina.fi

044-973 3293

Tuomaranta Jere

jtuoma41@gmail.com

040-937 6817

 

Vuoden 2017 pelinohjaajia:

Aino Saarimaa

aino.saarimaa11@gmail.com

044-99991054

Andy Partala

Teuvo.partala@nortal.com

045-6046424

Anniliisa Leskelä

Ankkuliisa.leskela@gmail.com

040-7634659

Christa Karihtala

christa.karihtala@gmail.com

044-5007773

Eetu Jaatinen

Eetujaat@gmail.com

045-3993737

Eevi Tikkala

eevi.tikkala@gmail.com

044-3328505

Emmi Holappa

emistar04@gmail.com

045-2565747

Enni Hakola

enni.iidah@gmail.com

044-0606072

Iida Huhta

iidahuh@gmail.com

044-3567603

Inga Vanhala

ingavanhala@gmail.com

041-5443560

Jaakko Karppinen

jaakkoz03.jk50@gmail.com

045-6331238

Jennica Karjalainen

nina.ohtonen@netti.fi

050-3567355

Jussi Heikkinen

jussih11@gmail.com

045-3103102

Juulia Lohisalo

juulia.lohisalo@gmail.com

045-8076899

Liida Sovijärvi

Liida.sovijarvi@gmail.com

040-7534207

Mikko Vahteri

mvahteri@gmail.com

045-1132664

Nico Kiiskinen

nico.kiiskinen05@gmail.com

044-2386447

Olivia Muurikainen

Olivia.muurikainen@gmail.com

044-9755053

Oskar Koivuniemi

oskar.koivuniemi@gmail.com

044-3047499

Peppi Markuksela

Peppi.markuksela@gmail.com

044-9742621

Pihla Pääkkönen

pihla.paakkonen@posti.talonetti.fi

040-5020532

Pihla Venninen

Vehla.pinninen@luukku.com

044-0158300

ReetaYlitalo

roope.ylitalo@luukku.com

045-2072167

Roope Pesälä

roope.pesa@gmail.com

044-0170307

Saga Hämäläinen

Saga.hamalainen@gmail.com

0400-308335

Sanni Karjalainen

Sanni.o.karjalainen@gmail.com

040-9304890

Sanni Siipola

Sanni.Siipola@gmail.com

044-0125151

Severi Hamari

jekke54@gmail.com

040-7050725

Silja Iljana

Silja.iljana@gmail.com

045-1872325

Silja Kovalainen

silja.kovalainen@gmail.com

044-9790264

Terhi Palola

terhi.palola@gmail.com

040-0215915

Tiiamari Roininen

hullupanda@gmail.com

041-7226045

Topias Alho

topiasalho4@gmail.com

044-3391563

Viivi Heikkilä

viivi.heikkila11@gmail.com

0400-891651

Vilho Heikkinen

vipsuk16@gmail.com

045-2796233