Yhteystiedot


Posti- ja käyntiosoite:

Tuohikuja 6, Oulusalon liikuntakeskus 2 krs. 

90460 Oulunsalo

p. 050 5521 773

Johtokunta

Janne Siipola

Puheenjohtaja

p. 050 444 2048

janne.siipola@oulunsalonpallo.fi

Marja Iljana

Seurasihteeri

p. 050 5521 773

marja.iljana@oulunsalonpallo.fi

Janne Räinä

Varapuheenjohtaja

p. 044 7302 471

janne@raina.fi


Mari Valtanen

Rahastonhoitaja

p. 040 5530 727

mari.valtanen@oulunsalonpallo.fi

Matias Kotajärvi

Juniori- ja koulutuspäällikkö

p. 050 3245 382

matias.kotajarvi@oulunsalonpallo.fi

Paula Kalliokoski

Hankintapäällikkö

p. 045 177 8008

paula.kalliokoski@oulunsalonpallo.fi

Hanna Arrelo

Fairplay- ja tapahtumavastaava

p. 046 630 0081

fairplay@oulunsalonpallo.com


Vuorovastaava 

Marja Iljana

marja.iljana@oulunsalonpallo.fi

Tiedotusvastaava

Marja Iljana

marja.iljana@oulunsalonpallo.fi